XIX. kerületi telephelyre Logisztikus kollégát keresünk (szállító-raktáros)

Amit kínálunk:

- Egy műszakos munkarend
- Továbbképzési lehetőség (pl. típusvizsgák targoncára, SCC oktatás)
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Teljes munkaidős, bejelentett állás
- Segítőkész kollégák
- Munkaruha
Feladatok:
- Áruátvétel
- Áru összekészítése
- Rakodás
- Anyagmozgatás
- Tételes átadás és átvétel
- Készletfigyelés
- Közreműködés az éves leltárban
- Anyagbeszerzés
- Ajánlat kérések lebonyolítása
- Szállítókkal, projektvezetőkkel történő kapcsolattartás
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Gépjárművek, gépek, karbantartása, vizsgáztatása, szervizekkel való kapcsolattartás
- Cég működésével kapcsolatos hivatali és egyéb ügyintézés
- Ki és beérkező szállítmányok szervezése
- A vállalkozás gépállományának rendszeres karbantartása / karbantarttatása, ezek dokumentálása
- Ciklusidőnkénti vizsgálatok lebonyolítása (pl. éves szerelői ellenőrzések, emelőgép vizsgálat)
- Részvétel a karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamatok elkészítésében, rendszeres felülvizsgálatában, kiértékelésében
- Telephelyen történő karbantartási tevékenység felügyelete, elemzése
- Javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek, szerszámok beszerzésére.
- Közreműködés a műszaki beszerzésekben
Követelmények:
- Szakmai végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 éves munkatapasztalat
- Jó szervező és irányítási képesség, fegyelmezettség, határozott személyiség
- Nagyfokú önállóság, terhelhetőség
- Precíz, megbízható munkavégzés
- Felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
Előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office professzionális szintű ismerete
- Önálló munkavégzés képessége
- Kulturált megjelenés

Fizetés: 200.000.- 230.000.- Ft nettó / hó

Fényképes szakmai önéletrajzokat kérjük, a pozíció feltüntetésével az allas@tartalytechnika.com email címre megküldeni szíveskedjenek a fizetési igény feltüntetésével.